Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai
 
Mokomoji literatūra :: Socialinis darbas


Birutė Zabarauskienė
 
English for students of social work and social pedagogics
 
6,00 Eur
978-9955-880-36-3
Anglų kalbos mokymo medžiaga socialinio darbo bei pedagogikos studentams yra parengta atsižvelgiant į studentų, baigusių vidurinę mokyklą, anglų kalbos mokėjimo lygį.
        1-ojoje dalyje yra nemažai tekstų, skirtų studentams – būsimiems socialiniams darbuotojams bei socialiniams pedagogams susipažinti su profesine terminologija, reikalinga jų būsimoje veikloje. Todėl pristatomos iš ...
  
>> Daugiau...


Milda Andrašiūnienė
 
Socialinio darbo terminų žodynėlis
 
5,04 Eur
ISBN9955-519-70-3
Leidinyje abėcėlės tvarka pateikti svarbiausi ir dažniausiai vartojami socialinio darbo ir socialinės pedagogikos terminai.
 
Metodinė priemonė skiriama Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto dieninių ir neakivaizdinių skyrių studentų auditorinėms ir savarankiškoms studijoms.
...
  
>> Daugiau...


Jolita Lubienė
 
L'adolescence et ses problemes
 
5,55 Eur
978-9955-880-40-0
Leidinys „Paauglystė ir jos problemos“ - tai mokymo(si) medžiaga prancūzų profesinei kalbai lavinti ir gilinti. Ji skirta socialinės pedagogikos bei socialinio darbo studentams.
Mokomoji knyga sudaryta iš keturių dalių su savikontrolės ir diskusiniais klausimais, leksikos užduotimis bei profesiniu žodynu: paauglystė 13 - 19 metai; rūkymo žala; alkoholio žala; toksinės medžiagos: vaistai ir ...
  
>> Daugiau...
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“