Į pradžią Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Danutė Adomavičienė
 
Manikiūras ir pedikiūras
 
Kaina: 10,56 Eur
ISBN 978-609-8122-19-0
Leidėjas: Ciklonas
2015
Puslapių skaičius: 124
Formatas: A5

        Visais laikais ir visose kultūrose sveikata žmonijos gyvenime buvo ir yra didžiausia vertybė. Dabar matome, kad dėl neteisingo gyvenimo būdo daugėja rankų ir kojų odos ligų, todėl rankų ir jų priežiūrai turime skirti ne mažiau dėmesio nei kitoms kūno vietoms. 
    Ši mokomoji knyga skirta grožio terapijos studijų programos koleginių studijų studentams, taip pat gali būti naudinga visiems būsimiems grožio industrijos atstovams – manikiūro ir pedikiūro specialistams, norintiems susipažinti su pagrindiniais pasirinktos profesijos ypatumais.
       Speciali rankų priežiūra, lakavimas vadinamas manikiūru, o speciali pėdų priežiūra, profilaktinė odos ligų, ypač grybelinių, priemonė, kojų nagų karpymas, nuospaudų ir sukietėjusios odos šalinimas vadinamas pedikiūru. Pagrindinis manikiūro ir pedikiūro tikslas –išlaikyti nagus, rankas ir pėdas sveikus.
       Leidinyje trumpai išdėstyta rankų ir kojų anatomija, nagų sandara, aprašytos nagų ligos ir kitos problemos. Aptariamos manikiūro ir pedikiūro procedūros, pristatomos pagrindinės rankų ir kojų priežiūros priemonės. Kiekvienas poskyris baigiamas kontroliniais klausimais tiems, kurie studijuos savarankiškai.

  
© 2020 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“