Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Jadvyga Jurevičienė,
Vilija Kolaitienė
 
Buhalterinės apskaitos praktinė užduotis nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės, II laida
 
Kaina: 11,10 Eur
ISBN 978-609-8122-18-3
Leidėjas: Ciklonas
2015
Puslapių skaičius: 76
Formatas: A4

       Tai antrasis pataisytas ir papildytas Buhalterinės apskaitos pagrindų praktinės užduoties leidinys. Jame atnaujinta užduotis, pataisyti pirmajame leidime pasitaikę netikslumai. Naujame leidinyje apskaitos duomenys pateikti eurais, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo nuostatas.
       Buhalterinės apskaitos praktinė užduotis skirta studijuojantiems buhalterinę apskaitą, verslo vadybą, ekonomiką, finansus.
       Leidinyje pateiktos dažniausiai vykstančios įmonių ūkinės veiklos operacijos, naudojami pirminiai apskaitos dokumentai, apskaitos registrai ir finansinės atskaitomybės ataskaitos. Autorės tikisi, kad šios praktinės užduoties sprendimas ne tik leis suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, suformuos supratimą apie apskaitos specialisto darbo visumą, bet ir padės įtvirtinti įgytas buhalterinės apskaitos žinias ir jas pritaikyti registruojant ūkines operacijas apskaitos registruose, pildant apskaitos dokumentus bei sudarant finansinės atskaitomybės ataskaitų rinkinį.
       Nuolatiniai pokyčiai versle, ekonomikoje ir darbo rinkoje įpareigoja buhalterius, finansininkus, ekonomistus gerai išmanyti buhalterinę apskaitą, gebėti dirbti kompiuterinėmis verslo valdymo ir apskaitos programomis. Tai bus puiki galimybė studijuojantiems savarankiškai išspręsti šią užduotį pasirinkta kompiuterine apskaitos programa.
        Sąlygoje sąmoningai nenurodyti PVM, pelno mokesčio ir su darbo santykiais susijusių mokesčių tarifai, todėl rekomenduojama taikyti atitinkamu laikotarpiu galiojančias mokesčių įstatymų nuostatas ir tarifus.

  
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“