Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Stanislava Stungurienė
 
Operacijų valdymas
 
Kaina: 19,80 Eur
978-609-433-013-1
Leidėjas: VU TVM
2010
Puslapių skaičius: 434
Formatas: 170x240

Operacijų valdymas yra svarbi, visa apimanti veikla, kuri gali būti gerai vykdoma, jeigu yra kompetetingų specialistų. Todėl studentams,mokslo darbuotojams, įmonių vadybininkams ir visiems, norintiems geriau suvokti vadybos meną, ypač svarbu gerai išmanyti operacijų valdymo techniką ir taikyti ją siekiant efektyvaus transformacijos proceso valdymo.

Operacijų valdymui būdingas reikalavimų formavimo ir jų įgyvendinimo būdų kompleksiškumas, kuris yra sudėtinė bet kokio valdymo dalis. Geras operacijų valdymo specialistas nesudarinėja vienadienių užduočių. Operacijų valdymo vaidmuo yra kur kas platesnis, apimantis ir operacijų plėtros procesą bei gautinius rezultatus, atsižvelgiant į kintančius aplinkos poreikius bei trukdžius.

Vadovėlyje pateikta bendroji operacijų valdymo koncepcija ir nagrinėjami įvairūs klausimai, apimantys transformacijos procesą, jo įėjimus bei išėjimus. Ypatingas dėmesys skiriamas operacijų funkcijai į paslaugų teikimą orientuotoje organizacijoje, nagrinėjami probleminiai atsargų valdymo klausimai. Kadangi operacijų valdymo tobulinimas siejamas su technologijų pažanga, plačiai apžvelgiamos šiuolaikinės kompiuterinės materialinių išteklių poreikio planavimo programos,pateikiama jų struktūra ir nurodomi pagrindiniai tokių programų vertinimo kriterijai.

Vadovėlio temos pateikiamos logine tvarka: operacijų valdymo teorija, tipiniai operacijų valdymo modeliai ir praktiški valdymo uždavinių optimizavimo sprendimai.

  
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“