Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Darius Ryliškis
 
Dendrologijos praktikos darbų užduotys
 
Kaina: 4,80 Eur
978-609-436-008-4
Leidėjas: Ciklonas
2011
Puslapių skaičius: 48
Formatas: A5

       „Dendrologijos praktikos darbų užduotys“ skirtos kolegijų studentams, studijuojantiems želdinių dizaino ar dekoratyvinės sodininkystės specialybės kursą. Praktikos darbų užduotys parengtos pagal Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete dėstomo „Dendrologijos ir pomologijos“ kurso temas.
       Praktikos darbų metu siekiama, kad studentai išmoktų išskirti, įvertinti ir analizuoti būdingiausius augalų požymius, suformuotų įgūdžius sumedėjusių augalų morfologijos aprašymo tekstinę informaciją pakeisti vizualiai ir atvirkščiai. Tiek lietuviškuose, tiek užsienio literatūros šaltiniuose dažnai vyrauja augalų aprašymai, o lauko sąlygomis tenka apibūdinti remiantis matomais augalo požymiais.
       Studijuojantiems „Dendrologijos ir pomologijos“ kursą pagrindinis vadovėlis yra M. Navasaičio „Dendrologija“ (2004), todėl šiuose praktikos darbuose stengtasi kuo mažiau kartoti vadovėlyje pateiktą faktinę medžiagą. „Dendrologijos“ vadovėlis taip pat rekomenduojamas pasiruošti praktikos darbams ir sukurtiems apibendrinimams pasitikrinti. Išsamiau besidomintiems rekomenduojama literatūra užsienio kalba (Hillier, 2003; Roloff, 1996).

  
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“