Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Birutė Zabarauskienė
 
English for students of social work and social pedagogics
 
Kaina: 6,00 Eur
978-9955-880-36-3
Leidėjas: Ciklonas
2009
Puslapių skaičius: 70
Formatas: A5

Anglų kalbos mokymo medžiaga socialinio darbo bei pedagogikos studentams yra parengta atsižvelgiant į studentų, baigusių vidurinę mokyklą, anglų kalbos mokėjimo lygį.
        1-ojoje dalyje yra nemažai tekstų, skirtų studentams – būsimiems socialiniams darbuotojams bei socialiniams pedagogams susipažinti su profesine terminologija, reikalinga jų būsimoje veikloje. Todėl pristatomos ištraukos iš socialinio darbo etikos kodekso, pateikiami tekstai apie galimas darbo sritis bei vietas, pagrindinės problemos, kylančios bendraujant su klientais.
        Kitose dalyse pateikti tekstai apie žmones, dirbančius konkrečiose įstaigose, skirtose suaugusiems bei vaikams, kuriems reikalinga specialisto pagalba – pasakojimai apie žmones, dirbančius vaikų rūpybos, reabilitacijos, jaunimo centruose, socialinės rūpybos skyriuose; apie žmones, besirūpinančius tais, kuriems pagalbos labiausiai reikia.
        Mokymo priemonę sudaro tekstai bei komunikacinio pobūdžio kalbimės veiklos užduotys. Jos skirtos ne tik suprasti naują informacinę medžiagą, patikrinti jos supratimąč, lavinti komunikacinius įgūdžius, savarankiškai vartoti įvairius profesinius terminus, bet ir turtinti būsimojo specialisto asmenybę.

  
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“